شروع رسمِ خط

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

 

آغاز نقش خط

برای شروع نقش خط ، مداد ها را تراشیدیم و به فکرمان جلا دادیم تا خود را آماده سازیم؛ برای کشیدن خطی که در انتها تبدیل به یک نقش موثر شود. خطی که هموار نخواهد بود.

این خط به مکان های گوناگون و شاخه های مختلف گرافیک خواهد پرداخت ، از تایپوگرافی گرفته تا خطاطی ، همه را پوشش می دهد. هیچ شاخه ای از گرافیک نخواهد بود که این خط از کنار آن عبور نکند.

خط شاید کوتاه باشد اما همه چیز را در ژرفای عمیق خود جای می دهد. برای این خط فرق نمی کند که شاخه مدرن باشد و یا کلاسیک. در همه جا به یک نوع حرکت می کند تا شاخه ای کم رنگ تر یا پر رنگ تر از بقیه دیده نشود.

این خط شاید شبیه دیگر خطوط باشد اما به شما این نوید را می دهد که متمایز باشد. بقیهٔ خطوط، تنها در انتشار فایل فعالیت می کنند.اما این خط تنها برای شما فایل نمی آورد.شاید در ابتدای رسم متوجه نشوید اما در آینده ای نزدیک حتما متوجه این تمایز خواهید شد.

کسانی که به خط کمک می کنند تا بر روی کاغذ نقش ببندد ، در واقع یک دست هستند که شامل یک تیم می شوند. پنج انگشت که قلم را نگه داشته اند و به نقش بستن خط بر روی کاغذ کمک می کنند ، این پنج انگشت توسط یک مچ که او مالک و مدیر این خط است متحد شده اند.

کسانی که خط را به نقش حیرت انگیزی تبدیل می کنند، شما هستید. شمایی که از ما بهره می برید، حمایت می کنید و به بهترین دوستانِ طراحتان ما را معرفی می کنید و در نهایت باعث خوشحالی این دستِ پُرتلاش می شوید!

خانم ها و آقایان طراح! این شما و این نقش خط !

مطالعه بیشتر